V průběhu letošního roku se naše portfolio referenčních projektů rozšířilo hned o tři objekty, ve kterých poskytujeme službu technické každodenní i mobilní údržby nemovitostí.

Již od počátku roku poskytujeme služby mobilní údržby administrativních prostor v objektu společnosti Proseat v Mladé Boleslavi. Společnost proseat Mladá Boleslav s.r.o. je jedním z největších výrobců polyuretanových tvarovek pro automobilový průmysl, zaměřuje se na výrobu sedáků a opěrek z flexibilní polyuretanové pěny.

Počínaje 1. březnem 2020 pak provádí naši technici údržbu kancelářských prostor společnosti Siemens na Anglickém nábřeží v Plzni. Společnost Siemens patří mezi největší výrobce elektroniky na světě.

Od 1. dubna zajišťujeme služby technické preventivní i reaktivní údržby výrobního areálu společnosti Amphenol v Ostrově u Karlových Varů. Amphenol patří k předním světovým výrobcům konektorů, čteček čipových karet a k významným dodavatelům kabelových svazků a spojovacích systémů pro průmysl, automotive, železnici, mobilní komunikaci a další aplikace.