Zveřejněno před 2 měsíci

Náplň práce:

  • Preventivní a běžná údržba, odstraňování poruch na technologických zařízeních budov. (práce topenářské, instalatérské, zámečnické, elektrikářské)
  • Provádění pravidelných odečtů
  • Asistence při provádění revizí a servisů
  • Vedení provozní dokumentace
  • Aktivní řešení operativních a mimořádných událostí

Požadujeme:

  • SOU, SŠ vzdělání nejlépe v elektrotechnickém oboru (vyhláška č.50/78 Sb., min. §6)
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office
  • Manuální zručnost
  • Přehled v oblasti TZB
  • Samostatnost a rozhodnost – aktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci s vysokou mírou zodpovědnosti a seberealizace
  • Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • Kvalitní pracovní zázemí
  • Nástup dle dohody

Požádat online

Je vyžadována správná e-mail adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.

Souhlas přijat: Den kdy byl zaslán inzerát. Platnost souhlasu do:Výpočet tří let. Souhlas zaměstnavateli se zpracováním osobních údajů: Souhlasím, aby mi dali vědět z firmy RPM Facility s.r.o., IČO: 06151001, Moskevská 659/63a, Praha, Vršovice, když pro mě budou mít i jinou vhodnou pozici. Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost RPM Facility s.r.o., IČO: 06151001, Moskevská 659/63a, Praha, Vršovice nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Poučení uchazeče Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost RPM Facility s.r.o., IČO: 06151001, Moskevská 659/63a, Praha, Vršovice, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Přílohy: Strukturovany-zivotopis.odt, Průvodní dopis

2021-08-05T18:27:27+02:0005. 08. 2021|